PR HOME

PR Home to szwedzki producent niezwykle popularnych w Skandynawii lamp i akcesoriów oświetleniowych. Oferta marki obejmuje kilka tysięcy produktów oświetleniowych dedykowanych do wnętrz i ogrodów.

Lampy-wiklinowe-Maja-PR-Home.jpg

Produkty PR HOME łączą znakomite wzornictwo, wysoką szwedzką jakość i przystępną cenę. Są uniwersalne – wyróżniają się klasycznym, ponadczasowym stylem, a jednocześnie nawiązują do najnowszych trendów oświetleniowych i wnętrzarskich. W ciągu roku producent wprowadza na rynek dwie kolekcje – wiosenno-letnią oraz jesienno-zimową. Wiele produktów jest dostępnych tylko przez jeden sezon, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi, natomiast klasyczne bestsellery dostępne są w stałej sprzedaży, a producent gwarantuje ciągłość ich produkcji.

W ofercie PR HOME znajdują się m.in. lampy stołowe, lampy wiszące, plafony, lampy podłogowe, kinkiety, abażury, oświetlenie zewnętrzne, w tym ogrodowe, kable, żarówki i pozostałe akcesoria oświetleniowe. Jest przy tym bardzo szeroka i tak pomyślana, że bez trudu można wybrać ulubioną lampę, dopasowane do niej dodatki – abażur, łańcuch, okablowanie, żarówki – oraz inne elementy oświetlenia utrzymane w tym samym lub podobnym stylu: klasycznym, nowoczesnym, industrialnym czy boho…

ezgif-1-676cbf50d2.jpg
ezgif-1-d10a992bee.jpg
prhome-1.png