Dostawa i płatność

Zamówienia w naszym sklepie realizujemy w większości w ciągu 5-8 dni roboczych. Wiele zamówień realizowanych jest w ciągu 48h, jednak ze względu na różnorodność oferowanych produktów część z nich wymaga bezpośredniego sprowadzenia od producenta, co ma wpływ na ostateczny termin wysyłki. Przy opisie każdego produktu umieszczona jest informacja o czasie wysyłki podana w dniach roboczych, która określa szacunkowy czas od chwili złożenia zamówienia do momentu przekazania paczki do transportu.

Dostawa

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

Zamówienia na kwotę powyżej 250 zł są wysyłane bezpłatnie

Przy zamówieniach o wartości do 250 zł koszt wysyłki wynosi 18,90 zł.

Kurier DPD dostarcza przesyłki w kolejnym dniu roboczym od dnia nadania, w godzinach od 8.00 do 19.00. Szacunkowe godziny doręczenia paczki znajdować się będą w wiadomości sms oraz e-mailowej. Kurier podejmuje dwie próby doręczenia paczki, a w sytuacji, w której nie zostanie odbiorcy pod podanym adresem, zostanie wysłane awizo e-mailem. Paczka będzie oczekiwać w punkcie odbioru DPD 7 dni na odbiór lub dyspozycję przekierowania. Przesyłkę można śledzić na www.dpd.pl

Płatności

W sklepie Casa Bianca możesz zapłacić za zamówione produkty na wiele sposobów:

Przy odbiorze przesyłki – płacisz gotówką w momencie dostarczenia przesyłki przez kuriera.

Kartą kredytową – po potwierdzeniu zamówienia i wybraniu płatności kartą kredytową zostaniesz przeniesiony na stronę bezpiecznego systemu autoryzacji kart płatniczych, gdzie wypełniając formularz Twoja karta zostanie obciążona należną kwotą. Obsługiwane karty to tzw. karty wypukłe (obciążeniowe bądź kredytowe) VISA oraz Master Card.

BLIK – szybka i bezpieczna płatność jednorazowym kodem wygenerowanym w aplikacji mobilnej banku. BLIK jest dostępny w 15 aplikacjach bankowych, z których klienci korzystają na co dzień.

Płatność elektroniczna – jeżeli masz konto w jednym z banków: Alior Bank, Apple Pay, Bank Millennium, BPSPEKAO S.A.Banki Spółdzielcze, BGŻ BNP Paribas Polska, Credit Agricole, Bank Pocztowy, GetIn Online, Google Pay, ING Bank Śląski, InteligoP24now, mBankNest Bank, Noble Bank, PKO BP, Citi Handlowy, Plus Bank, Bank Ochrony Środowiska, Santander, SkyCash, Toyota Bank, Volkswagen Bank

możesz skorzystać z opcji bezpośredniego przelewu z tych rachunków za pomocą tzw. szybkiego przelewu elektronicznego Przelewy24. Płatność odbywa się poprzez interfejsy poszczególnych banków, stąd bezpieczeństwo transakcji gwarantowane jest przez same banki.

Przelew bankowy – regulujesz należność za zamówione towary tradycyjnym przelewem bankowym na rachunek sklepu Casa Bianca. Abyśmy mogli zidentyfikować Twoją płatność, wpisz w tytule przelewu numeru zamówienia, który otrzymasz w e-mailu potwierdzającym jego złożenie.

Numer rachunku bankowego sklepu Casa Bianca:

ING Bank Śląski

91 1050 1025 1000 0022 9483 7352

Casa Bianca

ul. Głęboka 20

02-878 Warszawa

PayPo – po potwierdzeniu zamówienia i wybraniu płatności PayPo zostaniesz przeniesiony na stronę bezpiecznego systemu autoryzacji transakcji. Dzięki temu możesz dokonać zakupu i zapłacić za niego w ciągu 30 dni. W przypadku, jeśli będziesz potrzebował na spłatę należności za zakupy więcej czasu, PayPo może rozłożyć płatność na wygodne raty.

Wszystkie formy płatności spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa Twoich danych.