Sklep HK LIVING

Marka została założona w 2009 roku w Holandii. Oferuje meble, oświetlenie i artykuły wyposażenia wnętrz. Cechą szczególną produktów marki jest połączenie funkcjonalności i prostoty z wysoką jakością wykonania. 

hk living sklep

Z tego względu katalogi HKliving na pierwszy rzut oka przypominają te, które powstają w Skandynawii, jednak wzornictwo tej holenderskiej firmy, choć pokrewne skandynawskiemu, cechuje specyficzny, szczególny styl i oryginalność z łatwością zauważalna dla koneserów dobrego designu. Sami założyciele firmy określają ten styl jako „inspirowany przeszłością, lecz eklektycznie podkręcony” – i rzeczywiście, obok funkcjonalności, prostoty i jakości, eklektyzm to być może najtrafniejsze słowo, którym możemy opisać HK Living.

sklep

HK Living sklep CasaBianca.pl

Katalog - wiosna/lato 2015

W ofercie znajdziemy tu więc przedmioty, w których w nowatorski sposób łączy się styl rustykalny z nowoczesnym, a nawet industrialnym, a materiałom takim jak przecierane drewno czy naturalne włókna i tkaniny, towarzyszą gładkie szkło i chłodna stal. Ten oryginalny styl HK Living bardzo dobrze się sprawdza we współczesnych wnętrzach, czego dowodem szybko rosnąca popularność firmy – od momentu powstania w roku 2009 z kreatywności holenderskich projektantów korzystają klienci już w 34 krajach. Także w Polsce, gdzie szczególne uznanie zyskały inspirowane stylem loftowym lampy  z serii Workshop czy Warehouse, które można spotkać w modnych kawiarniach lub restauracjach.

sklep casabianca.pl

HK Living SklepCasaBianca.pl


Sklepy internetowe